KURUMSAL

     Çarşıbaşı Süt Mamülleri ve Şekerleme San Tic Ltd Şti 1946 ‘da çıktığı bu yola sektöründe en üst verimlilikte çalışmalarını sürdürerek, sizlere kaliteli ve güvenilir ürünlerle hizmet vermeye devam ediyor. Bizler üçüncü kuşak olarak günümüzde sizlerin beklentilerine daha iyi cevap verebilmek için, kendimizi yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Ayrıca sizlerin memnuniyetini görev bilerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

    Bu değişim ve gelişimde sizlerin bize daha kolay ulaşabilmeniz için 2005 yılında Kayseri Melikgazi ilçesinde üç Alpaslan mah. Bahar caddesi üzerindeki üçüncü şubemizi sizlerin hizmetine sunduk. Sizlerden aldığımız memnuniyet karşısında kendimizi yenilemeye çalışıyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için şube sayımızı artırmayı hedefliyoruz.

       Bizim başarımızın arkasından sizlerin desteği ve ilgisi yer alıyor. Bunun bilinci ile çalışmalarımızı her geçen gün sektördeki gelişmelerle şekerleme ve çikolata çeşitlerini sorunsuz ve daha gelişmiş şekliyle sunmaya devam edeceğiz.

    Çarşıbaşı şekerleme ve çikolata konusunda uzmanlaşmıştır. Türkiye ve dünyada sektöründe lider olan birçok firmanın ürünleriniz sizlerle buluşturmaktadır.

      Firmamız ayrıca gıda ve süt ürünleri alanında yatırımlarını yapmaya devametmektedir. Tulum peyniri, tereyağ ,kaşar peyniri, beyaz peynir ve yöresel peynir çeşitleri ile ürün gamını her geçen gün artırmaktadır.

   Şirketimiz kendisine görev edindiği sınırsız hizmet anlayışıyla her geçen gün sizlerin memnuniyetini artırmaya devam edecektir. Sektöründe lider konumuyla yerini muhafaza etmektedir.

    Çarşıbaşı ailesi olarak şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye ve sadakata teşekkür etmeyi bir borç biliriz.

Dünyanızın hep şeker tadında olması dileğimizle…